fbpx
На Донбасі артилерія тренувалась з американськими РЛС

На Донбасі артилерія тренувалась з американськими РЛС

Донбас Контрбатарейні радари AN/TPQ-36 навчання

Українські артилеристи зі складу Об’єднаних сил, що виконують завдання на Донбасі, провели тренування із залученням американських контрбатарейних радарів.

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Під час навчань наші воїни відпрацювали питання розгортання на бойових позиціях, нанесення вогневого ураження противнику та залишення позицій.

Окрім того на продемонстрованому відео було помічено американські контрбатарейні радари, що також залучались до цих навчань та здійснювали коригування вогню:

Підрозділи ракетних військ і артилерії Об'єднаних сил повсякчас перебувають у готовності виконати бойове завдання за призначенням

Артилерійські та ракетні підрозділи у складі Об'єднаних сил завжди напоготові#ООС #операція_ОСУ будь-яку пору року та доби, за будь-яких обставин, підрозділи ракетних військ і артилерії Об'єднаних сил повсякчас перебувають у готовності виконати бойове завдання за призначенням.Питанням бойового вишколу воїнів-артилеристів у командуванні Об'єднаних сил приділяють особливу увагу.Для якісного відпрацювання вогневих завдань бойовими розрахунками підрозділів ракетних військ і артилерії на полігонах у районі проведення операції Об'єднаних сил постійно проводяться тренування гармашів. Відпрацьовуючи питання розгортання на бойових позиціях, нанесення вогневого ураження противнику та залишення позицій, артилеристи відточують вміння та навички до автоматизму.Разом переможемо!Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Donnerstag, 21. Februar 2019

Контрбатарейна РЛС призначена виявляти артилерійські снаряди, випущені однією або кількома гарматами, гаубицею, мінометом, або ракетною установкою, та за їх траєкторією обчислює місце знаходження вогневого засобу.

Американські контрбатарейні радари постачаються в Україну за рішенням попереднього президента США Барака Обами після початку російської агресії та добре себе зарекомендували у зоні проведення військової операції з відсічі російської агресії на Донбасі.

В Україні вже створили мобільні сервісні центри для обслуговування переданих контрбатарейних радарів, частина обладнання в них – поставлене нашими партнерами.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Донбас Контрбатарейні радари AN/TPQ-36 навчання