На Донбасі десантники здійснили нічні стрибки з парашутом

На Донбасі десантники здійснили нічні стрибки з парашутом

Десантно-штурмові війська Донбас ЗСУ Парашутна підготовка

У районі проведення операції Об’єднаних сил десантники однієї з десантно-штурмових бригад виконали нічні парашутні стрибки.

Про це повідомляє прес-служба ООС

Тренування були здійснені 20 лютого з гелікоптеру Мі-8, окрім нічних стрибків виконувались вправи і в день.

Заняття відбулось в рамках плану бойової підготовки бійців десантно-штурмових військ, що допомагає у покращені психологічної стійкості.

“За планом підготовки військової частини кожен десантник повинен виконати програму стрибків парашутним способом з різних висот. Найбільше ж уваги приділяється молодим воїнам, котрі посилено вивчають ази десантної справи та переймають досвід у старших товаришів” – повідомила старший лейтенант Катерина Чемес.

Відео стрибків:

Нічні стрибки воїнів-десантників

У районі проведення операції Об'єднаних сил воїни-десантники виконали парашутні стрибки вдень та вночі#ООС #операція_ОСДесантники однієї з десантно-штурмових бригад, що виконують завдання за призначенням у районі проведення операції Об'єднаних сил, 20 лютого здійснили стрибки з парашутом вдень та вночі. Вправи навчальних стрибків виконували у повному спорядженні зі зброєю із вертольота Мі-8.– Заняття відбулось в рамках плану бойової підготовки та з метою підвищення психологічної стійкості, – повідомила старший лейтенант Катерина Чемес. – За планом підготовки військової частини кожен десантник повинен виконати програму стрибків парашутним способом з різних висот. Найбільше ж уваги приділяється молодим воїнам, котрі посилено вивчають ази десантної справи та переймають досвід у старших товаришів.До слова, десантно-штурмові підрозділи в районі проведення операції Об’єднаних сил постійно вдосконалюють свою підготовку та готові в будь-яку мить до виконання бойових завдань.Рухаємось далі!Разом переможемо!Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Mittwoch, 20. Februar 2019

Десантно-штурмові війська Донбас ЗСУ Парашутна підготовка