На Житомирщині сталась авіакатастрофа

На Житомирщині сталась авіакатастрофа

Авіакатастрофа ПС ЗСУ Су-27

Сьогодні, 15 грудня 2018 року, на Житомирщині, близько 15 години, у ході виконання планових польотів, під час заходу на посадку розбився літак Су-27. Льотчик загинув.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на військового журналіста Романа Туровця

Обставини та причини події з’ясовуються.

ОНОВЛЕННЯ 20:00

Прес-центр Командування Повітряних Сил ЗС України повідомляє

Дані пілота: майор ФОМЕНКО Олександр Васильович, начальник повітряно-вогневої і тактичної підготовки бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр” Повітряних Сил Збройних Сил України.

1975 р.н., українець, народився м. Шостка Сумської обл. Освіта: ХІЛ ВПС y 1996 р.
У Збройний Силах з 1992 р.

Військовий льотчик 1-го класу. Освоїв такі типи літаків: Л-39, МіГ-29, Су-27.

Загальний наліт – 482 год. У 2018 р. – 45 год.

Підготовлений до ведення бойових дій в повному обсязі Курсу бойової підготовки, в якості інструктора в простих та складних метеорологічних умовах вдень.
Брав участь в АТО у 2014 році.

Нагадаємо, що 16 жовтня під час міжнародних навчань “Чисте небо – 2018” сталась авіакатастрофа українського винищувача Су-27УБ.

Тоді внаслідок падіння літака загинув полковник Іван Петренко, заступник командира повітряного командування “Схід” з авіації – начальник авіації та підполковник Національної гвардії Каліфорні США Сіт “Джеро” Нерінг (Seth “Jethro” Nehring). Йому було 44 роки та служив у складі 194-й винищувальної ескадрильї Національної гвардії Каліфорнії, що є частиною 144-го винищувального крила.

Авіакатастрофа ПС ЗСУ Су-27