fbpx
На Росію накладені нові санкції від ЄС, США та Канади

На Росію накладені нові санкції від ЄС, США та Канади

Азовське море Керченська криза Крим Російська агресія Росія Санкції

Європейський союз, США та Канада оголосили про введення нових санкцій на Росію через акт агресії в нейтральних водах Чорного моря 25 листопада 2018 року.

Тоді в силовий спосіб було захоплено 24 українських військових моряків та три кораблі Військово-Морських Сил ЗС України.

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти шести громадян Росії та восьми компаній.

У повідомленні прес-служби відомства йдеться, що ці санкції спрямовані проти «окремих осіб та суб’єктів, які відіграють важливу роль у невиправданих російських атаках на українські військово-морські судна в Керченській протоці, анексії Криму та підтримці незаконних сепаратистських виборів на сході України»

Серед осіб які потрапили під нові санкції співробітники ФСБ Руслан Ромашкін, Андрій Шеїн, контр-адмірал Сергій Станкевич і заступник директора прикордонної служби Росії Геннадій Медведєв. До списку також внесені співробітники «центральної виборчої комісії» угруповання «ДНР» Олексій Найденко та Володимир Висоцький.

Під обмеження також потрапили підприємства «Океанприбор», «Звезда», Ярославський суднобудівний завод, Зеленодольський завод імені Горького, а також розташовані в Криму завод «Фіолент», конструкторське бюро «Судокомпозит», ТОВ «Нові проекти» і будівельна компанія «Консоль-строй».

Європейський союз запровадив санкції проти восьми громадян Росії, імена цих росіян додали до списку осіб і компаній, причетних до порушення територіальної цілісності України, дію якого одночасно продовжили ще на шість місяців.

Уряд Канади оголосив 15 березня, що включає 114 фізичних і 15 юридичних осіб до санкційного списку, в якому фігурують особи, наближені до російського президента Володимира Путіна.

До санкційного переліку потрапили впливові російські чиновники та бізнесмени, зокрема, Ігор Сєчин, Аркадій Ротенберг, директор «Росгвардії» Віктор Золотов, а також стратегічні підприємства Росіії, серед яких авіавиробники «Сухой», «Туполєв», «Об’єднана авіабудівна корпорація».

Санкції передбачають замороження активів і заборону для громадян Канади на будь-яку діяльність із переліченими особами чи компаніями.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Азовське море Керченська криза Крим Російська агресія Росія Санкції