Об’єднані сили провели тренування на Азові

Об’єднані сили провели тренування на Азові

Азовське море ВМС України Морська охорона

У північній частині Азовського моря відбулись комплексі навчання морської, авіаційної та артилерійської компонентів, що забезпечують контроль за акваторією в районі проведення Операції об’єднаних сил.

Про це повідомляє Український мілітарний портал

В комплексі тренування відпрацьовувалася взаємодія морського угруповання у складі кораблів Державної прикордонної служби та Військово-Морських Сил України.

Їх дії прикривалися з повітря черговими літаками та гелікоптерами Об’єднаних сил, засобами протиповітряної оборони та артилерією. Тренування відбулося в складних метеорологічних умовах та при обмеженій видимості.

Задачею кораблів ВМС України було відбиття нападу умовного противника, в той час як пара гелікоптерів Мі-24 та пара штурмовиків Су-25, здійснювали їх авіаційне прикриття та умовні атаки на морські цілі противника. Наведення авіації здійснювалося передовими авіанавідниками з катерів берегової охорони.

Такі навчання стають регулярними, так наприкінці січня 2019-го року чергова ланка українських Су-25 та МіГ-29 за підтримки дій на морі кораблів Військово-Морських Сил ЗС України та Державної прикордонної служби України, здійснили тренування над Азовським морем.

Як і попереднього разу за діями наших сил пильно стежили російські військові кораблі. Так поблизу району проведення навчань було помічено ПСКР “Уть-Лабинск” (393) та ПСКР-921 “Кизляр” (177)

Азовське море ВМС України Морська охорона