fbpx
Подробиці про затриманого контррозвідниками шпигуна

Подробиці про затриманого контррозвідниками шпигуна

73 морський центр ССО держзрада Контррозвідка Російська агресія СБУ Шпигунство

Як ми вже повідомляли контррозвідники Служби Безпеки України у Миколаївській області затримали групу російських агентів на чолі з капітаном першого рангу ЗСУ в запасі, який також має російське громадянство.

Затриманим виявився колишній начальних 84-го арсеналу мінно-торпедного та трального озброєння (військова частина А2637), що дислокується в Очакові, Юрій Ломако.

Про це повідомляє Преступности.НЕТ

Слідством встановлено, що він використовуючи сімейні зв’язки у 73-у Морському центрі спеціальних операцій, отримував звідти інформацію про виконання бойових задач в зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі. Також через нього росіяни довідались персональні дані спецпризначенців, відомості про озброєння та оперативну інформацію.

Окрім того з колишнього місця служби він отримував дані про кількість озброєнь та боєприпасів, що в подальшому були передані розвідці Росії.

Редакція видання відмічає, що на акаунті дружини Ломако були опубліковані фотографії з чоловіком в папці «Крым сегодня», які датовані жовтнем поточного року.

Раніше Служба Безпеки України повідомляла, що підозрюваний неодноразово відвідував окупований півострів для агентурних зустрічей.

73 морський центр ССО держзрада Контррозвідка Російська агресія СБУ Шпигунство