fbpx
Полоненим морякам активісти привезли речі та листи від рідних

Полоненим морякам активісти привезли речі та листи від рідних

Азовське море Керченська криза Крим Окупант Російська агресія Росія

Активіст кримськотатарського національного руху Нариман Джелял на своїй сторінці у Facebook розповів, що до СІЗО “Лефортово” в Москву приїхали кримськотатарські активісти, щоб передати зібрані на півострові речі й продукти захопленим українським морякам:

Gepostet von Nariman Dzhelyal am Sonntag, 2. Dezember 2018

«Ми з друзями, затятими та відважними людьми, взяли на себе відповідальність привезти зібрані в Криму передачі, речі, продукти. І за допомогою наших друзів тут, у Москві, передати їм в руки, щоб вони, перебуваючи в цьому такому невеселому місці, почувался нормально», – написав Джелял.

Також фотожурналіст і цивільна активістка Вікторія Івлєва на своїй сторінці у Facebook повідомила, що російські волонтери передали в “Матросскую тишину” листи від батьків трьом пораненим українським морякам – Андрію Артеменку, Василю Сороці й Андрію Ейдеру.

“Дорогі батьки трьох поранених українських моряків – Андрія Артеменка, Василя Сороки й Андрія Ейдера! У мене немає з вами прямого зв’язку, але, сподіваюся, це повідомлення дійде до вас. Стараннями мого товариша Костянтина Котова ваші листи вже надійшли до СІЗО «Матросская тишина» і чекають цензури. Це може зайняти день-два – і діти отримають теплі вісточки з дому! Ви й самі можете скористатися системою ФСВП-лист, ось https://fsin-pismo.ru/client/app/letter/create, – написала Івлєва.

Азовське море Керченська криза Крим Окупант Російська агресія Росія