Порошенко припускає отримання ПДЧ в НАТО вже у грудні

Порошенко припускає отримання ПДЧ в НАТО вже у грудні

євроатлантична інтеграція НАТО Україна-НАТО

Президент України Петро Порошенко висловив сподівання на надання Плану дій щодо членства в НАТО (ПДЧ) на саміті Північноатлантичного альянсу, проведення якого заплановане на грудень 2019 року в Лондоні.

Як повідомляється на сторінці Місії України при НАТО в соцмережі Twitter у п’ятницю, про це глава Української держави написав у своєму привітанні генеральному секретарю НАТО Єнсу Столтенбергу з його 60-річним ювілеєм.

“З огляду на те, що Україна стоїть на найбільш передовій лінії захисту євроатлантичної спільноти, я вважаю, що союзники можуть використати лондонський саміт НАТО, який відбудеться цього року, як сприятливу можливість для початку предметної дискусії щодо підвищення рівня нашого партнерства, включно з наданням Україні ПДЧ”, – пише П.Порошенко.

У своєму привітанні президент зазначає, що Є.Столтенберг, “будучи визнаним лідером стратегічного бачення, зробив значний внесок у розвиток міцних зв’язків між Україною і НАТО”.

П.Порошенко також запевнив генсека НАТО, що Україна “залишається надійним партнером НАТО в побудові нашого спільного та безпечного майбутнього” і “повністю віддана проведенню реформ, особливо на лінії нашого курсу інтеграції в НАТО”.

євроатлантична інтеграція НАТО Україна-НАТО