fbpx
Прикордонники отримали технічну допомогу від ООН

Прикордонники отримали технічну допомогу від ООН

Донбас ДПСУ ООН Співпраця

Прикордонники на Донбасі отримали від Головного офісу агентства ООН у справах біженців на сході України технічні засоби.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України

У Донецько-Луганському регіональному управлінні Держприкордонслужби Голова офісу агентства ООН у справах біженців на сході України Пан Мулусеу Мамо вручив начальникам Лисичанського, Краматорського та Донецького прикордонних загонів зі складу  Об’єднаних сил нагрудні відеореєстратори та ноутбуки для подальшого їх використання у КПВВ на лінії розмежування в межах Луганської та Донецької областей.

Технічні засоби були надані офісом УВКБ ООН в рамках співпраці з прикордонним відомством. 4 ноутбуки та 150 нагрудних  відеореєстраторів на суму понад мільйон гривень будуть відправлені для організації служби в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в межах діючих гуманітарних дорожніх коридорів.

Загалом за період 2017-2019 років від УВКБ ООН було отримано допомогу на суму понад 4,5 мільйона гривень. Усі технічні засоби та матеріальні цінності направлені виключно для оснащення контрольних пунктів в’їзду-виїзду на лінії розмежування, оскільки їх використання сприяє покращенню ритмічності пропускних операцій, зменшує час очікування контролю та забезпечує при цьому належний рівень безпеки цивільного населення.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Донбас ДПСУ ООН Співпраця