Розмінування території під Ічнею завершено

Розмінування території під Ічнею завершено

Артсклади ДСНС

18 грудня відбулася робоча поїздка Першого заступника Голови ДСНС України Олега Мельчуцького на Чернігівщину де була оглянута ділянка розмінування і очищення територій області від боєприпасів. По завершенню огляду був підписаний акт виконаних робіт.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС

“На сьогодні всі заходи, визначені Планом розмінування, виконано своєчасно та в повному обсязі”, — повідомив Мельничуцький.

Розмінуванням займався Зведений піротехнічний загін загальною чисельністю 150 чоловік та 50 одиниць техніки.

“У найкоротший термін було здійснено розмінування міста Ічня, 38-ми прилеглих населених пунктів та під’їзних шляхів до них, що дозволило повернутися громадянам до своїх осель та розпочати відновлювальні роботи. Крім того, проведено очищення від боєприпасів та їх елементів траси проходження комунікацій електро-, газо- та інших систем життєзабезпечення. Водночас, обстежено виробничі та господарські об’єкти на наявність вибухонебезпечних предметів з метою відновлення їх функціонування. Разом з тим, забезпечено оперативне реагування на випадки виявлення населенням вибухонебезпечних предметів у населених пунктах та за їх межами”, — йдеться у повідомлені ДСНС.

Нагадаємо, що 9 жовтня в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух на технічній території. О 3:40 9 жовтня про пожежу та вибухи на території 6-го арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба у Ічнянському районі Чернігівської області повідомили рятувальників. Територія 6-го арсеналу становить близько 682,6 га, з них технічна територія — 402 га.

Артсклади ДСНС