fbpx
Розпочалась підготовка до навчань «Sea Breeze – 2019»

Розпочалась підготовка до навчань «Sea Breeze – 2019»

Sea Breeze навчання

У Києві розпочалась початкова плануюча конференція українсько-американського навчання «Sea Breeze — 2019».

Про це повідомляє Sea Breeze exercise у Facebook

В конференції беруть участь представники США, Болгарії, Грузії, Латвії, Литви, Румунії, Данії, Норвегії, Туреччини, Молдови. Крім національних ВМС до заходу залучено представників ДПСУ, НГУ та АТЦ при СБУ.

Учасники заходу узагальнюють інформацію щодо сил та засобів, визначають навчальні питання, райони проведення, основні елементи та терміни наступних етапів з планування навчання.

— Цьогоріч навчання «Sea Breeze — 2019» є важливим як ніколи. Ми працюємо на результат: це готовність до управління силами за стандартами НАТО, досягнення взаємосуміснісності підрозділів і кораблів, — звертаючись до присутніх наголосив директор навчань від української сторони заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України з бойової підготовки контр-адмірал Олексій Неїжпапа. — І найголовніше, що українсько-американське навчання «Sea Breeze — 2019» стає реальним інструментом підтримання стабільності та безпеки в Чорному морі,- додав він.

Під час роботи плануючих груп проводиться уточнення штатів багатонаціонального морського штабу навчання та штабу керівництва навчанням, планів і завдань на міжконференційний період та визначення завдань на головну плануючу конференцію.

Sea Breeze exercise — багатонаціональні військові навчання, які проводяться на території України починаючи з 1997-го року відповідно до «Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво з питань оборони та військових відносин» між Міноборони США і Міноборони України від 1993-го року. Співорганізаторами навчань виступають Україна та США.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Sea Breeze навчання