fbpx
Стартувала підготовка до найбільших в Україні міжнародних навчань «Rapid Trident»

Стартувала підготовка до найбільших в Україні міжнародних навчань «Rapid Trident»

Rapid Trident Академія імені Петра Сагайдачного ДПСУ ЗСУ Міжнародний центр миротворчості та безпеки навчання НГУ

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного минулого тижня проходила початкова конференція з планування українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Rapid Trident — 2019».

Про це повідомляє прес-служба Академії Сухпутних військ ЗС України

Під час заходу було обговорено та сплановано базові засад та положень майбутніх військових навчань. Участь у ньому взяли близько 50 представників з 7 країн світу, а також представники від НАТО та Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького.

— Україна високо цінує підтримку всіх дружніх держав. Це міжнародне навчання проходить в нашій державі щороку і я переконаний, що і цього разу міжнародний захід буде плідним, цікавим, а головне — корисними для усіх учасників командно-штабного навчання, — наголосив співкерівник цьогорічного навчання від України генерал-майор Олег Мікац.

Цьогорічне українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ «Rapid Trident — 2019» планується провести в другій половині вересня поточного року на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

«Rapid Trident — 2019» – одні з шести міжнародних військових навчань, що відбудуться цього року на території України.

Це найбільші в Україні міжнародні сухопутні військові навчання за участі підрозділів Збройних сил України, Національної Гвардії, Державної прикордонної служби та армійських підрозділів іноземних держав.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Rapid Trident Академія імені Петра Сагайдачного ДПСУ ЗСУ Міжнародний центр миротворчості та безпеки навчання НГУ