fbpx
Триває підготовка “Айдару” перед поверненням на Донбас

Триває підготовка “Айдару” перед поверненням на Донбас

239 загальновійськовий полігон (Черкаське) 24 бат «Айдар» ЗСУ навчання

Військовослужбовці 24 окремого штурмового батальйону “Айдар” під час занять  з бойової підготовки на тактичному полі Новомосковського загальновійськового полігону продовжують вдосконалювати бойову майстерність.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

В ході навчань особовий склад штурмових, танкових рот та розвідувальних підрозділів відпрацювали підготовку та ведення оборонного бою, а також наступальні дії.

Танкові екіпажі виконували бойові стрільби штатним пострілом із озброєння танків, а екіпажі БМП — вели вогонь з озброєння бойових машин піхоти в умовах оборонного та наступального бою. Також військовослужбовці зі штатного озброєння виконували вогневі завдання.

Під час навчань командири рот набували досвіду щодо організації взаємодії з танковими підрозділами, а особовий склад підвищував професійні навички у знищенні танків, кулеметних обслуг, групи піхоти та мішені умовного противника. Особовий склад відпрацював питання надання медичної допомоги пораненим та їх подальшу евакуацію з поля бою.

Як зазначив командир батальйону, навчання проходять з урахуванням бойового досвіду, який був отриманий військовослужбовцями під час виконання бойових завдань.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

239 загальновійськовий полігон (Черкаське) 24 бат «Айдар» ЗСУ навчання