Україна пропонує обмін полоненими 5 січня

Україна пропонує обмін полоненими 5 січня

Донбас Окупант Полонені російсько-терористичні війська росія

Україна готова помилувати та передати ватажкам окремих районів Донецької та Луганської області 72 бойовиків та їх поплічників в обмін на 19 заручників, що перебувають в полоні терористів.

Про це повідомила у Facebook заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко.

«Україна готова до більш широкого компромісу заради звільнення наших хлопців і на практиці це демонструє. Також ми готові негайно передати РФ 22 їх громадян, затриманих і засуджених в Україні», – написала Геращенко.

Геращенко розказала, що через відмову РФ і бойовиків зірвалося запропоноване українською стороною звільнення заручників на 27 грудня. Тому українська сторона пропонує нову дату обміну – 5 січня 2019 року.

Попередній обмін відбувся 27 грудня 2017 року, тоді на підконтрольну Україні територію повернулось 74 особи, серед них як наші військові, так і цивільні громадяни, яких бойовики запроторили за грати за вигаданими обвинуваченнями. В обмін бойовикам буде передано 223 їх посібників.

Донбас Окупант Полонені російсько-терористичні війська росія