fbpx
Українські моряки відмовилися давати свідчення московському суду

Українські моряки відмовилися давати свідчення московському суду

Азовське море Військовополонені Керченська криза Крим Російська агресія Росія

Захоплені українські військові моряки відмовилися давати свідчення на засіданні Лефортовського суду Москви.

Про це повідомляє російське видання РИА Новости.

Військовополонені моряки Богдан Головаш, Сергій Попов, Андрій Шевченко і Володимир Терещенко заявили, що не відповідатимуть на питання суду, пославшись на Женевську конвенцію.

Під час засідання захист українських моряків подав клопотання про перенесення справи до військового суду, як того вимагає Женевська конвенція

«Підсудність Лефортовському районному суду Москви визначена без урахування всіх обставин справи і сукупності правових норм, що підлягають застосуванню. Захист вважає, що дане клопотання підлягає передачі для розгляду Московському гарнізонному військовому суду», — сказав адвокат одного з моряків Сергій Бадамшин.

За його словами, це необхідно зробити в тому числі і тому, що захопленню українських моряків «передували і супроводжували події, які являють собою конфлікт між Росією та Україною».

Такої ж думки дотримується уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, що прибула до Москви на це засідання

«Це судилище …суд вже отримав всі необхідні вказівки, щоб пан президент [Росії] посилив свої позиції у цій справі і отримав додаткові докази того, що наші моряки — не військовополонені, а звичайні злочинці», — заявила вона.

Коментарі журналістам Уповноваженого ВРУ з прав людини Людмили Денісової з під стін Лефортовського районного суду Москви

Коментарі журналістам Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова з-під стін Лефортовського районного суду Москви.Відео кореспондента інформаційного агенства УНІАН Роман Цимбалюк (Roman Tsymbaliuk).

Gepostet von Офіс Омбудсмана України am Dienstag, 15. Januar 2019

Відео як військовополонені українські моряки були доставлені до суду опублікувало видання 360°

Зустріч українських військополонених у московському суді

Захоплених у нейтральних водах Чорного морія під час акту російської агресії українських військових моряків зустріли з вигуками "Слава Україні!"Військовополонені посміхаються та виглядають впевненоВсі останні новини по акту російської агресії у Чорному морі в нас на сайті: https://goo.gl/bfxUAv#керченська_криза #російськаагресія #окупант #рф

Gepostet von MIL.IN.UA am Dienstag, 15. Januar 2019

Міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевічс у Twitter повідомив, що на засідання суду приїхали дипломати з Латвії, ЄС, США, Великої Британії, інших країн Балтії, Польщі, Чехії, Швеції і Данії. Всі вони висловлюють солідарність з захопленими українськими військовими моряками та вимагають їх негайного звільнення.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Азовське море Військовополонені Керченська криза Крим Російська агресія Росія