fbpx
Укроборонпром підписав меморандум з Elbit Systems

Укроборонпром підписав меморандум з Elbit Systems

Elbit Systems ОПК Укроборонпром

За результатами зустрічі української делегації на чолі з Міністром оборони України було підписано меморандум про співпрацю між ДК «Укроборонпром» та ізраїльською компанією Elbit Systems Ltd.

Про це повідомив Міністр оборони Степан Полторак на офіційній сторінці у Facebook

В ході офіційного візиту до Ізраїлю делегація Міністерства оборони України на чолі з Міністром оборони також ознайомилась з передовими оборонними технологіями від компанії Elbit Systems.

Elbit Systems – ізраїльська компанія з розробки, виробництва та модернізації різних видів озброєння. Систем БПЛА, авіоніки, радіолокації, радіозв’язку, оптикоелектронних систем, систем наведення в артилерії та ракетної техніки, тощо.

Зараз це найбільший приватний оборонний концерн в Ізраїлі, що має великий досвід модернізації застарілих зразків озброєння, включаючи техніку радянського виробництва, наприклад військових літаків.

Так ми повідомляли, що Ізраїльські корвети Saar будуть забезпечені електронікою компанії Elbit Systems, окрім того в них є великий досвід по розробці та виробництву авіоніки, також по розробці систем управління артилерійських комплексів ATMOS


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Elbit Systems ОПК Укроборонпром