У Каховці на хабарі затримано працівників військкомату

У Каховці на хабарі затримано працівників військкомату

Військова прокуратура Військові комісаріати ЗСУ Хабарництво

Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону Південного регіону України в рамках контролю за вчиненням злочину в кримінальному проваджені, спільно з працівниками УЗЕ в Херсонській області, на одержанні неправомірної вигоди викрито двох службових осіб Каховського об’єднаного військового комісаріату Херсонської області.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Південного регіону.

Установлено, що головні спеціалісти відділення комплектування та мобілізаційного відділення Каховського об’єднаного військового комісаріату Херсонської області за вирішення питання щодо звільнення від призову на строкову службу призовника одержали від громадянина К. у м. Каховка неправомірну вигоду в сумі 800 доларів США.

29.10.2018 безпосередньо під час скоєння злочину хабарників затримано в порядку ст. 208 КПК України. На цей час проводяться невідкладні слідчі дії.

Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону затриманим особам планується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України, та готується клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування здійснюється слідчим управлінням ГУ Нацполіції в Херсонській області.

Військова прокуратура Військові комісаріати ЗСУ Хабарництво