fbpx
ЄС готує “цільові заходи” через ситуацію в Азові

ЄС готує “цільові заходи” через ситуацію в Азові

Азовське море Європа Російська агресія Росія

Верховний представник Європейського союзу із питань закордонних справ Федеріка Могеріні на конференції оголосила про єдину позицію Євросоюзу в питанні невизнання псевдовиборів, які пройшли 11 листопада в ОРДЛО, а також висловила стурбованість ЄС у зв’язку зі ситуацією в Азовському морі.

Про це повідомляє УНН

Глава європейської дипломатії заявила, що поведінка РФ в Азовському морі завдає шкоди не тільки економіці України, але також численним судам, які ходять під прапорами країн-учасниць ЄС.

“Таким чином, це питання, над якими ми будемо продовжувати працювати із повною рішучістю з боку всіх наших держав-членів та установ Європейського союзу, включаючи прийняття відповідних цільових заходів у найближчі тижні або дні”, — заявила Федеріка Могеріні.

Нагадаємо, що Європарламент ухвалив резолюцію по діям Росії на Азовському морі, у резолюції нагадують, що до відкриття Керченського мосту з РФ до незаконно анексованого нею Криму перевірки проводилися лише вибірково та не спричиняли порушення вільного руху кораблів і вантажів. Європарламент визнає право РФ проводити перевірки, але переконаний, що це правом “не повинні зловживати чи застосовувати його з політичних міркувань”.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Азовське море Європа Російська агресія Росія