fbpx
Іран погрожує ударом по базам та кораблям США

Іран погрожує ударом по базам та кораблям США

Іран Ракетний удар Світ США

Командувач військово-космічними силами Корпусу вартових ісламської революції Ірану Амір Алі Хаджизаде заявив, що бази США на території Афганістану, ОАЕ і Катару та авіаносці США у Перській затоці перебувають у зоні досяжності іранських ракет.

Про це повідомляє Reuters.

Він додав, що з покращенням точності свої ракет Іран може вдарити по базам Аль-Дафра в Об’єднаних Арабських Еміратах, Кандагарі в Афганістані та авіабазі Аль-Удейд у Катарі.

 “Між Тегераном і Вашингтоном зростає напруга… Вони (бази та авіаносці – Ред) – в межах нашої досяжності, і ми можемо вдарити по ним у разі, якщо якщо вони (американці — Ред.) почнуть діяти”, – сказав Амір Алі Хаджизаде

Ця заява була озвучена у відповідь на санкції накладені на початку США на Іран. Вони зокрема вдарили по банківському сектору, нафтопереробній та транспортній галузях.

Читайте також: Іранська балістична ракета Qadr

Нагадаємо, що під час військового параду в Тегерані 22 вересня 2017 року Іран представив нову балістичну ракету Khoramshahr  дальністю до двох тисяч кілометрів, вона вже пройшла ряд випробувань та здатна переносити кілька боєголовок.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Іран Ракетний удар Світ США