fbpx
Навчання танкістів на Ужгородському війьковому полігоні

Навчання танкістів на Ужгородському війьковому полігоні

128 оГШБр навчання

На Ужгородському військовому полігоні військовослужбовці танкового батальйону 128-ї окремої механізованої бригади 13-го армійського корпусу приступили до виконання контрольних стрільб штатним артилерійським пострілом з озброєння танку Т-64

За інформацією, наданою mil.in.ua прес-центром 13-го армійського корпусу, вчора, 5 серпня, на Ужгородському військовому полігоні військовослужбовці управління танкового батальйону та 1-ї танкової роти 128-ї окремої механізованої бригади 13-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України розпочали виконання першої вправи контрольних стрільб штатним артилерійським пострілом з озброєння танку.

Стрільби проходять під безпосереднім керівництвом командира бригади полковника Петра Ромигайла.

– Штатна стрільба для танкістів є своєрідним підсумком набутих знань та навичок за весь навчальний рік, – зазначив полковник Петро Ромигайло. – Тому метою дводенних практичних занять з вогневої підготовки є удосконалення вогневої підготовки особового складу та підвищення методичного рівня офіцерів танкових підрозділів військової частини.

Командир бригади також розповів, що під час підготовки до заходу було перевірено знання танкістами заходів безпеки, основ та правил стрільби, порядку визначення вихідних установок для стрільби, матеріальної частини озброєння та боєприпасів тощо. Також військовослужбовці виконали низку нормативів з вогневої підготовки щодо усунення несправностей, які можуть виникнути під час стрільби.

Завершаться практичні заняття з вогневої підготовки у 128-й окремій механізованій бригаді підбиттям підсумків.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


128 оГШБр навчання