fbpx
14 механізована бригада переозброюється на нову техніку

14 механізована бригада переозброюється на нову техніку

14 бригада ЗСУ БМП-1

На початку січня 2015 року за участі Президента України до Збройних Сил України було передано понад 150 одиниць військової техніки. Серед іншого були передані багатоцільові тягачі МТЛБ зі встановленими кулеметами ДШКМ до 14-ї окремої механізованої бригади:

Згодом ці бойові машини були доопрацьовані та місце стрільця кулеметника було обладнане додатковою баштою для захисту від куль та уламків:

Багатоцільовий тягач не є бойовою машиною, тому встановлення на нього ДШКМ, чи як у деяких інших підрозділах Збройних Сил України зенітної установки ЗУ-23-2, – є вимушеним кроком. І зрозуміло, що в подальшому такі бойові машини будуть замінюватись.

У сюжеті Військового телебачення Зберігання та відновлення автомобільної техніки за 15 березня цього року про діяльність військової бази на Хмельниччині у сюжеті було показано МТ-ЛБ які раніше були на озброєнні 14-ї бригади та зараз знаходяться на зберіганні на цій базі:

Ми вже повідомляли, Україна планує купувати БМП за кордоном зі зберігання в одній з іноземних держав. Як сьогодні підтвердила прес-служба 14 окремої механізованої бригади у себе на сторінці у Facebook, ця військова частина дійсно отримала нові БМП-1:

“Особливо, якщо врахувати, що наші механізовані підрозділи нещодавно переозброїлися на нові БМП-1. Працювати з ними, за словами механіків-водіїв (а хлопці знають, про що кажуть!), – саме задоволення. І сама машина, і її озброєння «виконують команди» безвідмовно й чітко!” – йдеться у повідомленні

Загалом у ЗМІ зараз озвучують цифру у намірах придбати близько 200 бойових машин БМП-1, що дозволить Збройним Силам значно покращити бойові можливості підрозділів.

Також нагадаємо, що 14 механізована бригада раніше отримала танки Т-84 на яких вона представлятиме Україну на танкових змаганнях Strong Europe Tank Challenge 2018 у Німеччині.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

14 бригада ЗСУ БМП-1