fbpx
Польща і Україна готові модернізувати радіолокацію МіГ-29

Польща і Україна готові модернізувати радіолокацію МіГ-29

Авіабудування МіГ-29 Модернізація ОПК Польща Технології Україна

Польща має намір модернізувати радіолокатор винищувача МіГ-29 за участю України. Про це повідомив журналістам представник оборонного комплексу на I Всеукраїнському форумі оборонної промисловості в Києві.

“Переговори тривають з підприємством “Фазотрон-Україна (Київ) ” російської корпорації “Фазотрон-НИИР”. Контракту ще немає, але певні роботи в його забезпечення ведуться”, – сказав експерт.

Польща зупинилася на варіанті “малої модернізації” станції Н019. Він передбачає заміну застарілих блоків, які характеризуються найменшою надійністю. Йдеться про приймач Н019-09 і генератор Н001-22. У результаті не тільки підвищується надійність приладу, але збільшується дальність виявлення цілей.

Державні випробування вдосконаленого радіолокатора для МіГ-29 завершилися в Україні в 2009 році. На авіапідприємстві у Львові ними устаткували два літаки МіГ-29. “Фазотрон-Україна” одержала невелике замовлення Міноборони України на постачання, який планується виконати в 2011 році. Крім того, “Фазотрон-Україна” спільно з підприємствами Білорусії і Росії пропонує також оборонним відомствам України й інших країн глибшу модернізацію радіолокатора із заміною більшості блоків.

Практично нова станція Н019-У2 дасть змогу використовувати МіГ-29 як штурмовик для знищення наземних цілей. За своїми характеристиками вона наблизиться до російської радіолокаційної станції “ЖУК-М”, повідомляє РосБізнесКонсалтинг.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Авіабудування МіГ-29 Модернізація ОПК Польща Технології Україна