fbpx
2С1 “Гвоздика” на озброєнні 503 батальйону морської піхоти

2С1 “Гвоздика” на озброєнні 503 батальйону морської піхоти

2С1 503 оБМП

Під час нещодавніх урочистостей в Маріуполі з нагоди Дня морської піхоти України, Президент України вручив бойовий прапор 503 окремому батальйону морської піхоти, що базується у Маріуполі.

Окрім самих урочистостей гостям заходу було продемонстровано озброєння бойового підрозділу, що перебуває на ротації з початку літа цього року. Окрім звичних бойових машин піхоти у матеріалах можна побачити самохідну артилерійську установку 2С1 “Гвоздика”, які до цього на озброєні підрозділу не знаходились.

Самохідна артилерійська установка 2С1 “Гвоздика” має калібр 122 мм, інформацію коли саме їх отримав підрозділ немає, але у відповідності до попередніх передач техніки ця бойова машина пройшла повний комплекс капітального ремонту та модернізації на одному з ремонтних підприємств України.

Тобто окрім бойового прапору з поверненням на передову бойовий підрозділ матиме значне вогневе посилення у разі необхідності.

Також стало відомо про початок будівництва пункту постійної дислокації батальйону у місті Маріуполь, що включатиме в себе комплекс з казарм, гуртожитків для військовослужбовці контрактної служби, спортивного комплексу, штабу та інше.

 

2С1 503 оБМП