fbpx
Абхазію і Південну Осетію 5 років охоронятиме ФСБ

Абхазію і Південну Осетію 5 років охоронятиме ФСБ

Кавказ Росія Світ ФСБ Росії

Президент Росії Дмітрій Мєдвєдєв та президенти Абхазії та Південної Осетії Сєргєй Багапш та Едуард Кокойти підписали нині в кремлі угоду про спільну з РФ охорону кордонів цих двох республік терміном па п’ять років. Для цього, Росія створить із кожною з республік спільні прикордонні управління, а також готуватиме і тренуватиме абхазьких та південноосетинських прикордонників. Як відомо, Прикордонна служба в Росії належить до структури Федеральної служби безпеки (ФСБ). За цю “послугу” РФ отримує право вільно використовувати повітряний і водний простір Абхазії та Південної Осетії.  Окремі угоди про співробітництво підписано також між ФСБ Росії, Службою державної безпеки Абхазії та Комітетом державної безпеки Південної Осетії.

Після закінчення п’ятирічного терміну, якщо жодна зі сторін не виявить бажання припинити дію угоди, вона автоматично продовжується ще на п’ять років. “Угоди не спрямовані проти третіх держав і не заторкують прав і обов’язків сторін, які витікають з інших міжнародних угод, учасниками яких вони є”, – йдеться у тексті російсько-абхазько-південносетинської угоди.

Тим часом Грузія, суверенітету й територіальної цілісності якої ніхто не скасовував, вважає Абхазію та Південну Осетію грузинською окупованою територією.

Джерело – АРМС-ТАСС

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Кавказ Росія Світ ФСБ Росії