Ан-132Д летить у Саудівську Аравію

Ан-132Д летить у Саудівську Аравію

Ан-132Д Антонов ОПК Саудівська Аравія
Вчора новий україно-саудівський літак Антонова – Ан-132D прилетів на летовище Ларнаки, що на Кіпрі. Після ночівлі він вирушив до столиці Саудівської Аравії міста Ер-Ріяд, де буде здійснено його показ інвесторам проекту.

Про це у своїй сторінці у Facebook повідомив Віталій Трубніков:

Вчора новий українсько-саудівський літак Антонов Ан-132D прилетів в аеропорт Ларнаки. Після ночівлі на Кіпрі, літак виру…

Опубліковано Віталієм Трубниковим 30 жовтня 2017 р.

В березні цього року Ан-132D здійснив свій перший політ  за маршрутом аеродром «Святошин» (м.Київ) – аеродром «Київ-Антонов» (смт Гостомель).

Нагадаємо, що на паризькому авіашоу президент ДП “Антонов” розказав, що виробництво транспортних літаків спільного із Саудівською Аравією проекту Ан-132D буде розпочато в Україні. Так на потужностях ДП “Антонов” буде виготовлена перша партія з 20 літаків, після чого почнеться поступова навчання партнерів з Саудівської Аравії.

Також директор ДП “Антонов” Олександр Коцюба розказав, що хоча українська сторона виступала як розробник літака в інтересах компаній з Саудівської Аравії, вона має право виготовляти та продавати літак самостійно.

Ан-132Д Антонов ОПК Саудівська Аравія