Україна передала ВПС Індії чергову партію модернізованих Ан-32

Україна передала ВПС Індії чергову партію модернізованих Ан-32

 

 

Україна завершила модернізацію п’яти літаків Ан-32 і передала їх військово-повітряним силам Індії.

ДП “Завод 410 ЦА” в рамках контракту з Індією відремонтувало третю партію військово-транспортних літаків.

Про це на брифінгу після офіційної церемонії передачі в Києві повідомив генеральний директор заводу Сергій Підреза.

“У рамках модернізації на індійській авіатехніці встановлено сучасне обладнання українського і зарубіжного виробництва”, – сказав гендиректор.

За його словами, одночасно з капітальним ремонтом виконується глибока модернізація літака, внаслідок чого він набуває нової якості. Фактично йдеться про новий літак, індекс якого Ан-32RE (reequipped – переобладнаний).

На модернізованих машинах встановлено сучасне обладнання. Вантажопідйомність літака збільшено до 7,5 тонни.

“Згідно з контрактом, підписаним у липні 2009 року між Україною і Індією, на ДП “Завод 410 ЦА”, АНТК імені О.К.Антонова, за участю інших вітчизняних підприємств до 2015 року буде модернізовано 40 літаків військово-повітряних сил Індії”, – додав Підреза.

Як відзначив президент, генеральний конструктор ДП “АНТК імені О.К.Антонова” Дмитро Ківа, на індійській авіатехніці встановлено близько 25 найменувань сучасного обладнання українського і зарубіжного виробництв, що дає змогу підвищити безпеку польотів.

Військово-повітряний аташе посольства Індії в Україні полковник Ашутош Лал високо оцінив якість ремонту Ан-32, які вже експлуатуються в Індії.

УКРІНФОРМ