fbpx
«Антонов» і «Авіакор» ведуть спільні роботи зі створення літака Ан-140Т

«Антонов» і «Авіакор» ведуть спільні роботи зі створення літака Ан-140Т

«Антонов» Авіабудування Авіація Ан-140 Україна

ДП «Антонов» і ВАТ «Авіакор – авіаційний завод» (м. Самара, РФ) ведуть спільні роботи зі створення військово-транспортної модифікації літака Ан-140, які будуть завершені у 2015 році. Про це виданню «Волжская коммуна» повідомили в прес-службі української компанії.

 

 

На ДП «Антонов» зазначили, що сторони врегулювали усі питання з приводу інтелектуальної власності, що стосуються розробки літака Ан-140Т. На цей час роботи зі створення Ан-140Т здійснюються на договірній основі. «Взаємодію ДП «Антонов» з «Авіакором» у цьому напрямку передбачено протоколом про співробітництво з розвитку програми виробництва літака Ан-140 на авіаційному заводі «Авіакор», підписаним 27 вересня 2012 року між корпорацією «Російські машини» і ДП «Антонов», – заявили на українському підприємстві.

У свою чергу, голова ради директорів ВАТ «Авіакор – авіаційний завод» Сергій Лихарьов зазначив: «В нас немає ніяких принципових розбіжностей з ДП «Антонов». Схема створення спільного підприємства, яка надасть можливість задовольнити вимогам Міноборони та, у першу чергу, тому, щоб конструкторська документація належала російській юридичній особі, розроблена нами разом з українською стороною і у цей час реалізується».

 

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Антонов» Авіабудування Авіація Ан-140 Україна