fbpx
Антоновці представлять у Бразилії Ан-74

Антоновці представлять у Бразилії Ан-74

«Антонов» Ан-72/74 Бразилія

У період з 14 по 17 квітня 2009 р. в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) АНТК ім. О. К. Антонова представить ряд своїх сучасних проектів на авіаційній виставці LAAD-2009.   Серед програм «Антонов», що представляються на виставці, – нові варіанти багатоцільового сімейства Ан-74, в тому числі морський патрульний. Він розроблений для виконання з високою ефективністю широкого спектру завдань, включаючи: повітряне та морське патрулювання, проведення пошуково-рятувальних операцій; електронну та радіорозвідку; визначення забруднень морської поверхні.

При необхідності, він може бути легко переобладнаний для перевезення людей, евакуації хворих та поранених. Вантажна кабіна об’ємом понад 50 м3, високомеханізованої люк-рампа і розвинуті бортові навантажувальні пристрої дозволяють виконувати автономну навантаження-вивантаження і перевезення широкого спектру вантажів, а також її повітряне десантування.

Новий транспортний варіант Ан-74 може доставляти різні вантажі, у тому числі військового призначення, загальною масою до 10 т. Для полегшення навантаження стандартних контейнерів і піддонів в кабіні встановлено рольгангове обладнання. Ефективно доповнити повітряний парк авіакомпаній зможе турбогвинтові Ан-140. До числа його переваг відноситься здатність експлуатуватися в широкому діапазоні висот аеродромів та кліматичних умов, в простих і складних метеоумов, вдень і вночі. Потенціал, закладений в конструкцію Ан-140, дозволяє створити на його основі ціле сімейство літаків різного призначення. АНТК ім. О. К. Антонова спільно з партнерами по програмі пропрацював ряд нових варіантів Ан-140, в тому числі метеорозвідки, охорони прибережної економічної зони, аерофотокартографії, гасіння пожеж, пошуку і порятунку на суші і у воді, розвідки природних ресурсів та моніторингу, вирішення термінових завдань МНС, а також вантажних і вантажно-пасажирських літаків.

Беручи участь у виставці LAAD-2009, «Антонов» має намір провести також ряд переговорів з представниками авіаційних підприємств Латинської Америки з метою обговорення можливих напрямків співробітництва, в тому числі зі створення нових типів авіаційної техніки, повідомляє прес-служба АНТК ім. О.К. Антонова.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Антонов» Ан-72/74 Бразилія