fbpx
OSINT від Мілітарного: українська компанія брала участь у проектуванні навчального центру ССО ЗС Росії

OSINT від Мілітарного: українська компанія брала участь у проектуванні навчального центру ССО ЗС Росії

 Mariner Mariner
OSINT Російська агресія Росія

Серед виконаних проектів київської компанії «Тарас Холдинг» , що займається будівельними проектами, значиться проект:

«Объект спецназначения в/ч 92151 в г. Солнечногорске», Московская область – Центр дислокации и подготовки войск специального назначения».

Центр дислокації

Компанія «Тарас Холдинг» займається проектувальними роботами у сфері будівництва. Вона приймала участь як підрядник у багатьох проектах на території України, та за кордоном.

Об'єкти будівництва «Тарас Холдинг»

Роботи по проектуванню будівель спеціального призначення в Солнечногорську, “Тарас Холдинг” робив як субпідрядник – на замовлення департаменту будівництва міністерства оборони Росії.

Адреса "Тарас Холдинг"

Офіс компанії знаходиться в Києві, за адресою: площа Спортивна 1А. Нажаль, на даний момент сайт компанії не працює ( інформацію з нього можна отримати лише з  «Google кеш»). Також не відомо, чи взагалі компанія ще існує.

Серед керівництва компанії вказані люди з турецькими прізвищами, що може свідчити про турецьку сторону як бенефіціарного  засновника.

Команда «Тарас Холдинг»

За вказаною інформацією на сайті «Тарас Холдинг», проектна документація готувалась для військової частини 92151.  Можливо це номер в/ч навчального центру ССО ЗС РФ, або навмисна помилка, з метою приховати номер військової частини 92154 (ЦСП «Сенеж») в місті Солнечногорск.

Місто Солнечногорск є районним центром Солнечногорского району Московської області. Знаходиться в 44 кілометрах від Москви.

Саме в Солнечногорську знаходиться командування Сил спеціальних операцій збройних сил Росії. Тут, на території закритого військового містечка «Сенеж» також знаходяться навчальний центр ССО ЗС РФ1, Центр спеціального призначення ССО «Сенеж» та інші підрозділи ССО РФ.

Об'єкти ССО ЗС РФ Центр Сенеж Приблизні межі території Командування ССО ЗС РФ в/ч 99450, та ЦСП "Сенеж в/ч 92154 фото з Wikimapia. На фото можна побачити будівництво злітно-посадкової смуги, або майданчика для гелікоптерів

Центр спеціального призначення «Сенеж» в/ч 92154 є елітною частиною російських сил спеціальних операцій. Він комплектується найкращими військовослужбовцями та найсучаснішою технікою.

Військовослужбовці ЦСП «Сенеж» приймали участь в операцію по окупації Криму, та вторгненню на Донбас.

До створення ССО ЗС РФ, «Сенеж» був підрозділом ГРУ ГШ РФ , і підпорядковувався безпосередньо начальнику ГУР ГШ. Після створення російських сил спеціальних операцій, він був переведений у підпорядкування ССО.

Нарукавний знак Сенеж в період його перебування у складі ГРУ ГШ (гвоздика -символ воєнної розвідки РФ) Нарукавний знак Сенеж ССО ЗС РФ

Частина була створена в 1999 році. За час існування 12 її військовослужбовців отримали звання “Герой Російської федерації”.

П.С відповідаючи наперед на питання , що можуть виникнути після прочитання статті, повідомляємо:

–  розробка проектної документації компанією «Тарас Холдинг» на замовлення міністерства оборони Росії не є кримінальним злочином.
–  Важливість даної інформації саме в тому, що українські спецслужби мають можливість отримати проектну документацію об’єктів ССО ЗС Росії, за умови якщо документація ще збереглась в компанії «Тарас Холдинг».

Автор Mariner

 

1Про схожий навчальний центр підрозділів спеціального призначення в Чечні можна прочитати в минулій статті


Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

  • Ставай патроном на Patreon від $1
  • Будь спонсором на Youtube від 70 грн

Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:

  • PayPal - [email protected]
  • Приватбанк 4149 6293 1808 2567
  • monobank 4441 1144 4179 6255

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube


OSINT Російська агресія Росія