OSINT від Мілітарного: українська компанія брала участь у проектуванні навчального центру ССО ЗС Росії

OSINT від Мілітарного: українська компанія брала участь у проектуванні навчального центру ССО ЗС Росії

Редакція Редакція
OSINT Окупант

Серед виконаних проектів київської компанії «Тарас Холдинг» , що займається будівельними проектами, значиться проект:

«Объект спецназначения в/ч 92151 в г. Солнечногорске», Московская область – Центр дислокации и подготовки войск специального назначения».

Компанія «Тарас Холдинг» займається проектувальними роботами у сфері будівництва. Вона приймала участь як підрядник у багатьох проектах на території України, та за кордоном.

Роботи по проектуванню будівель спеціального призначення в Солнечногорську, “Тарас Холдинг” робив як субпідрядник – на замовлення департаменту будівництва міністерства оборони Росії.

Офіс компанії знаходиться в Києві, за адресою: площа Спортивна 1А. Нажаль, на даний момент сайт компанії не працює ( інформацію з нього можна отримати лише з  «Google кеш»). Також не відомо, чи взагалі компанія ще існує.

Серед керівництва компанії вказані люди з турецькими прізвищами, що може свідчити про турецьку сторону як бенефіціарного  засновника.

За вказаною інформацією на сайті «Тарас Холдинг», проектна документація готувалась для військової частини 92151.  Можливо це номер в/ч навчального центру ССО ЗС РФ, або навмисна помилка, з метою приховати номер військової частини 92154 (ЦСП «Сенеж») в місті Солнечногорск.

Місто Солнечногорск є районним центром Солнечногорского району Московської області. Знаходиться в 44 кілометрах від Москви.

Саме в Солнечногорську знаходиться командування Сил спеціальних операцій збройних сил Росії. Тут, на території закритого військового містечка «Сенеж» також знаходяться навчальний центр ССО ЗС РФ1, Центр спеціального призначення ССО «Сенеж» та інші підрозділи ССО РФ.

 

Центр спеціального призначення «Сенеж» в/ч 92154 є елітною частиною російських сил спеціальних операцій. Він комплектується найкращими військовослужбовцями та найсучаснішою технікою.  Військовослужбовці ЦСП «Сенеж» приймали участь в операцію по окупації Криму, та вторгненню на Донбас.

https://www.youtube.com/watch?v=qSg7BwyiPm8

 

До створення ССО ЗС РФ, «Сенеж» був підрозділом ГРУ ГШ РФ , і підпорядковувався безпосередньо начальнику ГУР ГШ. Після створення російських сил спеціальних операцій, він був переведений у підпорядкування ССО.

Частина була створена в 1999 році. За час існування 12 її військовослужбовців отримали звання “Герой Російської федерації”.

 

П.С відповідаючи наперед на питання , що можуть виникнути після прочитання статті, повідомляємо:

–  розробка проектної документації компанією «Тарас Холдинг» на замовлення міністерства оборони Росії не є кримінальним злочином.

–  Важливість даної інформації саме в тому, що українські спецслужби мають можливість отримати проектну документацію об’єктів ССО ЗС Росії, за умови якщо документація ще збереглась в компанії «Тарас Холдинг».

Автор Mariner

 

1Про схожий навчальний центр підрозділів спеціального призначення в Чечні можна прочитати в минулій статті: http://mil.in.ua/pidhotovka-kadyrivskoho-specnazu/

OSINT Окупант