fbpx
У Німеччині пройшла спеціалізована виставка Enforce Tac

У Німеччині пройшла спеціалізована виставка Enforce Tac

Редакція Редакція
Міжнародні новини

Світова тенденція у зростанні та видозмінені терористичних загроз, з якими зіштовхуються органи безпеки, породжує все нові виклики. Тому багато країн зараз переглядають свою оборонну політику та доктрину внутрішньої безпеки, так нещодавно у Швеції заговорили про відновлення обов’язкового призову до війська, а Польща збільшує чисельність свої Збройних Сил.

Що ж до питань внутрішньої безпеки то за останні роки у боротьбі з тероризмом з’являються все більше новітніх засобів, як від обладнання так і до засобів управління. Тому починаючи з 2012 року у Нюрнбергу, що у Німеччині, проходить міжнародний спеціалізований форум Enforce Tac присвячений цим питанням.

Цього року форум проходив на 6 павільйонах, поділених по спеціалізованим категоріям – екіпірування, мисливська зброя та набої, стрілецька зброя та набої, навчальні комплекси, оптичні прилади.

Загалом виставка була доволі закрита, так би мовити для своїх. Український волонтер та громадський діяч Ігор Федірко котрий був там на запрошення компанії PULSAR, що надав ці матеріали для публікації прокоментував її як:

Це був форум тактичних борід з тактичними татухами 🙂

Багато поліцейських та спецпризначенців від Канади до Індії

Також на форумі були і інші представники з України, як наприклад від компанії “ІБІС” та від компанії “PROF1 Group” Костянтин Лєснік, останній на свої сторінці також публікував світлину

Вечір зі старими друзями

Опубліковано Konstantin Lesnik 4 березень 2017 р.

З підписом “Вечір зі старими друзями”, що ще раз свідчить – захід який розпочався 4 роки тому вже став гарним майданчиком для зустрічей та обговорень питань безпеки.

Стаття створена за матеріалами Ігоря Федірко

Міжнародні новини