fbpx
Авіація Афганістану завдала удар по “Талібану”

Авіація Афганістану завдала удар по “Талібану”

Афганістан Міжнародні новини Талібан

В результаті авіаударів в Афганістані по укриттях руху “Талібан” в провінції Забуль на півдні країни загинув щонайменше 31 бойовик.

Про це повідомив начальник поліції регіону Мохаммад Мустафа Маяр інформує Сіньхуа.

За його словами, діючи на основі розвідданих, військовий літак Національного повітряного корпусу Афганістану обстріляв укриття талібів в Шинкай, Навбахаре, Рохані-Бабі та інших районах провінції Забуль, знищивши 31 бойовика і поранивши ще кількох.

Рух “Талібан”, який в останні місяці активізував дії проти влади Афганістану і недавно спробував взяти під контроль адміністративний центр провінції – місто Калат, поки не прокоментував цю інформацію.

Нагадаємо, oj у північні провінції Баглан через чергову атаку бойовиків “Талібану” на військовий блокпост загинуло 44 бійців сил безпеки Афганістану.

Афганський легкий багатоцільовий гелікоптер MD 530FМ

На початку тижня ми повідомляли про напад талібів на військову базу в північно-західній провінції Фарьяб. Тоді загинуло 17 та поранено 25 військових. Також протягом декількох днів тривають бої між “Талібаном” та силами безпеки Афганістану за місто Газні, яке знаходиться по дорозі від Кабула до Кандагару.

Афганістан Міжнародні новини Талібан