Авіація НАТО тренуватиметься у Литві

Авіація НАТО тренуватиметься у Литві

авіація Балтія Литва Міжнародні новини полігон США

На місці колишнього радянського полігону під Казлу-Рудою у Литві американські військові інженери завершують обладнання полігону для проведення стрільб та бомбометань військової авіації.

Про це повідомляє Delfi.lt

Після завершення всіх робіт цей полігон стане єдиним таким у країнах Балтії. Вже з осені на полігоні розпочнуть тренування сухопутні сили за підтримки авіації:

«Попри те, що у Литви немає сучасних винищувачів і бомбардувальників, на цьому полігоні вже з осені військові Литви та інших країн НАТО зможуть навчатися знищенню наземних цілей з повітря. Це буде єдиний такий полігон в країнах Балтії», – йдеться в повідомленні.

Полігон поблизу Казлу-Руди – один з найбільших в Литві, також він і одним з найбільш завантажених – за тиждень в стрільбах тут бере участь по декілька тисяч військовослужбовців НАТО. На полігоні обладнані єдині в Литві місця для артилерійських стрільб.

Обладнати в Казлу-Рудти як авіаційне стрільбище американські військові експерти запропонували ще три роки тому, оглянувши всі полігони Литви.

Нагадаємо, що у січні 2018 року американські бомбардувальники B-52 здійснювали бомбометання навчальними боєприпасами у Естонії.

авіація Балтія Литва Міжнародні новини полігон США