fbpx
Австралія обрала майбутній БПЛА для війська

Австралія обрала майбутній БПЛА для війська

MQ-9 Reaper Авіація Австралія БПЛА Закупівля озброєння Королівські ВПС Австралії Світ

Королівські Повітряні сили Австралії вперше візьмуть на озброєння безпілотники, про це оголосив міністр оборони Крістофер Пайн.

Повідомляє інформаційний веб-ресурс news.com.au

У 2016 році міноборони Австралії оголосило тендер за проектом Project Air 7003 Phase 1. Тоді повідомлялося, що для ПС країни буде закуплено 12-16 дронів класу MALE, а вартість операції оцінювалася від 1 до 2 млрд австралійських доларів.

“Це значний крок уперед, коли не потрібно піднімати в повітря команду в озброєному літаку, який, зазвичай, сам є ціллю”, – заявив міністр під час оголошення переможця тендеру на постачання безпілотників для Сил оборони Австралії.

Перемогу в тендері здобула американська компанія General Atomics Aeronautical Systems.

Очікується, що Королівські ПС Австралії отримають безпілотники MQ-9 Reaper Block, які забезпечуватимуть розвідку, спостереження та вогневу підтримку низки місій. Вони також використовуватимуться для захисту сухопутних військ та надання допомоги в пошуку й рятуванні, гуманітарних операціях і ліквідації надзвичайних ситуацій.

Міністр оборони Австралії переконаний, що використання безпілотників значно посилить безпеку Сил оборони.

Пайн заявив, що уряд Австралії готовий закупити від 12 до 16 машин. За його словами, остаточне рішення щодо того, де базуватимуться безпілотники, не прийнято, однак відомо, що команда операторів дронів розташовуватиметься на базі ПС в Единбурзі неподалік Аделаїди.

Австралійське військове відомство розраховує отримати перші дрони вже у 2020-2021 роках, а через два роки – у 2022 році – відправити їх на бойове чергування.

“Вони допомогли нам захистити війська на Близькому Сході… перше, що цінують американські війська, це захист з повітря”, – сказав він, додавши, що ці безпілотники також постачаються до Великої Британії.

У свою чергу віце-президент “General Atomics” Джо Сонг заявив, що США використовували аналогічні літальні апарати після терактів 11 вересня 2001 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

MQ-9 Reaper Авіація Австралія БПЛА Закупівля озброєння Королівські ВПС Австралії Світ