fbpx
Австрія проголосувала за збереження призову

Австрія проголосувала за збереження призову

Австрія Призов (Строкова служба) Світ

В Австрії напередодні, 20 січня 2013 року, пройшов референдум про скасування загальної військової повинності. Жителі Австрії не підтримали формування професійної армії.

За збереження загального військового обов’язку висловилися у восьми з дев’яти федеральних земель країни 59,77% учасників всенародного референдуму.

Проти виявилися лише жителі Відня. Згідно з даними попереднього підрахунку голосів, участь в опитуванні взяли понад 50% з 6,3 млн. австрійських виборців.

В умовах, що створилися австрійські експерти прогнозують відхід з поста глави військового відомства Норберта Дарабоша, який є переконаним прихильником створення професійної армії і перед проведенням референдуму ужив весь свій адміністративний ресурс на те, щоб домогтися скасування загального військового обов’язку.

Немає єдності і серед парламентських політичних партій Австрії. Так, соціал-демократи виступають за створення професійної армії, а консерватори в особі Австрійської народної партії – за збереження діючої системи призову на військову та альтернативну службу.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Австрія Призов (Строкова служба) Світ