fbpx
Бангладеш купує китайські навчально-тренувальні літаки K-8W

Бангладеш купує китайські навчально-тренувальні літаки K-8W

K-8W Авіація Бангладеш ВПС Бангладешу ДП «Івченко-Прогрес» Закупівлі Навчально-тренувальний літак Світ

Військово-повітряні сили Бангладешу підписали з китайською компанією CATIC (China National Aero-Technology Import & Export Corporation) контракт на поставку партії китайських навчально-бойових літаків K-8W, повідомляє NewAge

Літак навчально-тренувальний

З 2014 року Бангладеш має на озброєнні дев’ять літаків K-8W, які використовуються для підготовки майбутніх пілотів ВПС Бангладешу.

Про деталі нової угоди не розголошується.

K-8W – наймасовіший у світі навчально-тренувальний літак, загалом було виготовлено більше 500 одиниць у різних модифікаціях.

Навчально-бойовий літак K-8W був розроблений наприкінці 80-х років китайською та пакистанською компаніями Hongdu и Pakistan Aeronautical Complex під індексом JL-8, для заміни наявних на озброєнні застарілих навчально-тренувальних літаків.

Для ВПС КНР літак оснащується ліцензованою копією двигуна АІ-25ТЛК розробки ДП “Івченко-Прогрес”, на експорт встановлюються американські двигуни Garrett TFE731-2A.

Нагадаємо, що нещодавно стало відомо про купівлю Військово-повітряними силами Бангладешу двох військово-транспортних літаків C-130 у Британії. Раніше Бангладеш вже мав на озброєнні чотири подібні літаки більш ранньої версії – Lockheed C-130В Hercules  у США в 2001 році, які знаходились на зберіганні.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


K-8W Авіація Бангладеш ВПС Бангладешу ДП «Івченко-Прогрес» Закупівлі Навчально-тренувальний літак Світ