fbpx
Bell представив новий конвертоплан

Bell представив новий конвертоплан

Bell Helicopter Lockheed Martin V-22 Osprey V-280 Valor Конвертоплан ОПК

Bell Helicopter на території випробувального центру Bell Helicopter Amarillo Assembly Center у штаті Техас офіційно продемонструвало можливості нового конвертоплану V-280 Valor, повідомляє The Aviationist

Цей конвертоплан у вигляді макету був офіційно представлений на авіасалоні у Фарнборо у липні 2016 року, тепер же було показано дослідний зразок, що вже встиг пройти серію льотних випробувань.

Завдяки новому композитному фюзеляжу новий V-280 Valor вийшов легший за свого попередника V-22 Osprey, також має менші розміри.

Він здатен перевозити 14 осіб включно з 2 членами екіпажу, розвивати швидкість до 518 км/годину та максимальну дальність польоту у 3900 кілометрів.

Очікується, що до 2030 року V-280 Valor може замінити на службі свого попередника, що був прийнятий на озброєння армії США у 2005 році.

Bell V-280 Valor — конвертоплан третього покоління, розроблений компаніями Bell Helicopter та Lockheed Martin для Армії Сполучених Штатів за програмою «Вертикальний підйом майбутнього» (англ. Future Vertical Lift — FVL).

 

Bell Helicopter Lockheed Martin V-22 Osprey V-280 Valor Конвертоплан ОПК