fbpx
Берегова охорона Канади отримала перший вживаний криголам

Берегова охорона Канади отримала перший вживаний криголам

Арктика Берегова охорона Канади Канада Криголами Флот

30 травня в штабквартирі Атлантичного регіону канадської Берегової охорони в Сент-Джонсі, провінція Ньюфаундленд і Лабрадор, офіційно включено до складу флоту криголам CCGS Captain Molly Kool.

Про це повідомляє Naval Today

Це перший з трьох нових середніх криголамів, доданий до флоту берегової охорони, а також перший новий канадський криголам берегової охорони за 25 років.

У серпні 2018 року компанія Chantier Davie of Lévis, провінція Квебек, отримала контракт на суму 610 мільйонів доларів на придбання трьох криголамів для Берегової охорони Канади. Три криголами були придбані для доповнення наявного флоту Берегової охорони на час продовження терміну експлуатації та ремонту суден, що забезпечило безперервне патрулювання під час планових періодів технічного обслуговування.

«Я пишаюся тим, що канадська берегова охорона назвала перший криголам, який приєднався до нашого флоту через 25 років іменем капітана Кул; наш перший криголам, названий іменем жінки-капітана судна», – сказав Джонатан Вілкінсон, міністр рибальства, океанів і берегової охорони Канади

У грудні 2018 року CCGS Captain Molly Kool був прийнятий до складу Берегової охорони Канади. Друге та третє судна будуть прийняті на озброєння наприкінці 2019 року та влітку 2020 року відповідно.
Криголам названо іменем першої жінки в Північній Америці, яка отримала сертифікат магістра вантажного пароплавства у внутрішній торгівлі.

«Капітан Моллі Кул була першопрохідницею, яка вийшла за межі статускво і за соціальні обмеження її статі. Вона зламала перешкоди і була першопрохідницею, яка допомагала матросам-жінкам вийти з узбіччя на широку стежку», — сказав Джонатан Вілкінсон

Це був один з найвищих рівнів кваліфікації, які можна було досягнуті в морській професії, коли капітан Кул отримала призначення в 1939 році

«Сьогоднішня церемонія не тільки вшановує досягнення капітана Моллі Кул, це свято всіх жінок, які працюють в морській спільноті. Я вітаю кожну жінку, яка присвятила своє життя морській кар’єрі, яка традиційно була орієнтована на чоловіків», — прокоментувала Джуді Мей Фут, лейтенант-губернатор Ньюфаундленду та Лабрадору.

CCGS Captain Molly Kool може підтримувати швидкість до 3 вузлів в кризі товщиною до 1 метра, що надасть необхідні криголамні послуги для здійснення безпечного судноплавства, запобігання накопиченню льоду та затопленню, а також для підтримки судноплавних маршрутів.

Судно має загальну потужність 18 278 кінських сил, воно може працювати безперервно без дозаправки приблизно 25 днів і має екіпаж 19 осіб.

Криголам CCGS Captain Molly Kool був закладений у 1999 році на підприємстві Havyard Leirvik A.S. в Норвегії як “Vidar Viking” на замовлення Trans Viking Icebreaking & Offshore AS. Спущений на воду 25 листопада 2000 року, а вже 16 лютого 2001 року переданий в експлуатацію компанії.

Очікується, що криголам буде модернізований та прослужить Береговій охороні Канади щонайменше 25 років.

Матеріал підготував Степан Івасин


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Арктика Берегова охорона Канади Канада Криголами Флот