fbpx
Берегова охорона США ввела у стрій 33-й катер FRC

Берегова охорона США ввела у стрій 33-й катер FRC

Берегова охорона США Патрульні катери Суднобудування США Флот

8 червня, на церемонії в Берегової охорони США у Сан-Хуан, в Пуерто-Ріко почав службу катер швидкого реагування Joseph Doyle (WPC-1133)

Про це повідомляє Naval Today

Це тридцять третій катер проекту Fast Response Cutter ( з англ. – катер швидкого реагування, скорочено – FRC), введений до берегової охорони і сьомий – у Сан-Хуан, з базуванням в Пуерто-Ріко.

Катери класу Sentinel (з англ. – “вартовий”) розроблені для боротьби з наркотрафіком у морі, перехоплення іноземних мігрантів, пошуково-рятувальних операцій, оборони і державної безпеки, захисту морських ресурсів та інших завдань Берегової охорони.

«Кожен катер FRC має  надзвичайний ресурс, який збільшує наші пошукові та рятувальні можливості та інші багатофункціональні можливості в нашій зоні відповідальності», – сказав капітан Ерік Кінг, командувач сектору берегової охорони Сан-Хуан. – «Джозеф Дойл сприятиме зміцненню прибережної безпеки Пуерто-Ріко і Американських Віргінських островів як найбільш південного морського кордону країни».

FRC є частиною багаторівневого підходу Берегової охорони до морської безпеки, що об’єднує катер державної безпеки та морський патрульний катер.

Кожен FRC названий на честь героя берегової охорони, який відзначився на службі. Згаданий у тексті катер названо іменем героя берегової охорони капітана Джозефа О. Дойла.

«Це безумовна честь командувати 33-ім FRC Берегової охорони, але що більш важливо 7-им FRC в Пуерто-Ріко», – сказала лейтенант Катрін Гіллен. – «Моя команда і я з нетерпінням плануємо служити людям Пуерто-Ріко і Американських Віргінських островів і зберігати ці прекрасні острови безпечними»

 

Технічні характеристики стисло:

Водотоннажність: 253 тонн
Довжина: 46,8 метрів
Ширина: 8,11 метрів
Осадка: 2,9 метрів
Максимальна швидкість: 28 вузлів
Екіпаж: 20 осіб та 4 офіцера
Автономність: 5 діб
Озброєння: 1 дистанційний керований модуль калібром 25 мм та 4 великокаліберні кулемети калібром 12,7 мм

Загалом у складі Берегової охорони буде 58 катерів класу Sentinel. Перший контракт передбачав будівництво 34 катерів, 2016 було підписано угоду про 26 додаткових катерів Sentinel.

Катери класу Sentinel замінюють на службі побудовані та введені до складу Берегової охорони США у 1985-1992 роках 49 катерів класу Island.

Матеріал підготував: Степан Івасин


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Берегова охорона США Патрульні катери Суднобудування США Флот