fbpx
Більше сотні Т-64 зразка 2017-го року надійшло до ЗСУ

Більше сотні Т-64 зразка 2017-го року надійшло до ЗСУ

ДП "Орізон-Навігація" Закупівля озброєння ЗСУ ОПК Т-64 Харківській бронетанковий завод

ДП “Харківський бронетанковий завод” вже поставив до Збройних Сил України понад 100 одиниць модернізованих за зразком 2017-го року танків Т-64.

Про це повідомляє Укроборопром

Під час модернізації танку Т-64 він отримав тепловізійні приціли, цифрових радіостанцій, засоби супутникової навігації та новий динамічний захист.

За результатами комплексу випробувань, модернізований Т-64 зразка 2017 року, з минулого року серійно постачається до Збройних Сил України та вже були помічені у зоні проведення військової операції на Донбасі.

Матеріал по темі: Модернізація танку Т-64БВ з тепловійзійним прицілом, GPS навігацією та іншими опціями почала надходити до Збройних Сил України

Під час модернізації у бойову машину інтегрується сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. Вони встановлюються на штатні кріплення та підключаються до електричної мережі танку без її змін, що дозволяє значно зменшити час та витрати для їх інтеграції у системи бойової машини.

У прицільний комплекс навідника інтегрований тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

Т-64 зр. 2017 року отримав новий динамічний захист, який значно посилює рівень захищеності бойової машини і ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу «ударне ядро».

На танки встановлюються цифрові радіостанції «Либідь К-2РБ» (ліцензійна «Моторола»), які забезпечують надійний захищений від перешкод та перехоплення зв‘язок на дистанції до 70 км.

Система супутникової навігації виробництва Державного підприємства «Орізон-Навігація» працює у автоматизованій цифровій системі, що дозволяє у режимі «онлайн» обмінюватись зашифрованими даними. Данні про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командних ланок усіх рівнів, від командиру взводу до керівництва всією бойовою операцією.

ДП "Орізон-Навігація" Закупівля озброєння ЗСУ ОПК Т-64 Харківській бронетанковий завод