На “Візарі” помічена нова ракета

ОПК

Під час сьогоднішнього візиту Олександра Турчинова на державне підприємство «Візар», голова РНБО ознайомився з процесом виробництва та ремонту  ракетного озброєння для Збройних сил України.

В відео,  яке розмістив апарат РНБО потрапив цікавий зразок ракетного озброєння:

Аналізуючи зображення можна побачити, що діаметр  ракети є меншим ніж зенітна ракета 5В55

але більшим ніж авіаційна ракета повітря-повітря типу Р-27 (на скріншоті видно співвідношення розмірів ракети до розмірів людини середнього зросту):

За зовнішніми ознаками  ракета з відео нагадує керовану авіаційну бомбу КБ “Луч”  (але з закритою ГСН):

Керована авіаційна бомба (КАБ)  КБ “Луч” призначена для ураження наземних цілей типу залізничних мостів, залізобетонних сховищ, злітно-посадочних смуг, РЛС, позицій ОТР, ЗРК, а також надводних цілей в горизонтальному польоті, пікіруванні і кабрируванні носія з реалізацією принципу «скинув-забув».

КАБ оснащена телевізійною головкою самонаведення, що забезпечує захват цілей під носієм та автоматичне наведення в автономному польоті.

Тактико-технічні характеристики:

 

Р. S   припущення, що ракета яка сьогодні потрапила на відео з заводу “Візар” є саме керованою авіаційною бомбою КБ “Луч”, є тільки версією. Підтвердження цієї інформації поки що не має.

Якщо це дійсно керована авіаційна бомба розроблена КБ “Луч”, то українська армія має шанс поповнити свій арсенал ще одним зразком високоточної зброї.

 

автор MARINER

 

ОПК