fbpx

Чому це не правда? «З ватажками бойовиків переговори ніхто не веде і вести не збирається»

«Мінський процес» Донбас ОРДЛО Російська агресія Росія

«Вони (представники ОРДЛО – ред.) підписали протокол як спостерігачі, які присутні на засіданні Мінської (Тристоронньої) контактної групи. Подивіться, як були підписані документи мінського пакету домовленостей – там стоять такі ж підписи, будь ласка, порівняйте… Я прошу не перекручувати факти і ще раз наголосити: як в пакеті Мінських домовленостей ні про які так звані ОРДЛО не йдеться, так і не йде мова про так звані ОРДЛО у документі, про який ми говоримо», – підкреслив Єрмак.

Отож варто порівняти, як підписувалися документи і що ж ми бачимо.  Документ 1: Протокол підписаний в Мінську 1 вересня 2014 року

Так, і раніше представники так званих ЛНР та ДНР підписували документи Тристоронньої контактної групи у Мінську. Але є одне велике АЛЕ вони їх підписували, як просто Захарченко і Плотницький без надання будь-якого статусу.

Документ 2: Підписаний 11-го березня 2020 року в Мінську.

Зараз у документі ми бачимо, що підписи стоять, як Уповноважених представників окремих районів  Донецької та Луганської областей.

Логічно запитати, хто цих людей, а саме міністрів закордонних справ так званих ЛНР та ДНР уповноважував?

10 листопада 2014 року указом глави Луганської Народної Республіки Ігоря Плотницького був призначений уповноваженим представником Луганської Народної Республіки на переговорах в Мінській контактній групі з врегулювання конфлікту в Донбасі.

11 вересня 2018 року Тимчасово виконуючий обов’язки глави ДНР Денис Пушилін Денис Володимирович підписав указ «Про повноважного представника Донецької народної республіки на переговорах тристоронньої контактної групи в Мінську», згідно з указом повноважним представником ДНР на переговорах контактної групи в Мінську призначено Наталію Никонорова.

Різниця в Указах так званих республік та у статусах до підписів документів також  є. У документі ТКГ дані особи не є представниками так званих республік ЛНР та ДНР, а вони є представниками окремих районів у Донецькій та Луганській областях.

Тобто представники окупантів стали простими представниками деяких районів окупованих українських областей.

Бо навіть підписуючи “Формулу Штайнмаєра” в окремих листах представники ОРДО підписувалися відповідно. Виходить, що 11 березня 2020 року офіційна Україна вперше підписала спільний документ разом з представниками ОРДО. До цього це були окремі листи до спеціального представника Діючого голови ОБСЄ в Україні Мартіну Сайдику.

Хочеться нагадати про що йдеться у Законі України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» , а саме у статті 2 цього Закону: «Діяльність збройних формувань Російської Федерації та окупаційної адміністрації Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що суперечить нормам міжнародного права, є незаконною, а будь-який виданий у зв’язку з такою діяльністю акт є недійсним і не створює жодних правових наслідків, крім документів, що підтверджують факт народження або смерті особи на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, які додаються відповідно до заяви про державну реєстрацію народження особи та заяви про державну реєстрацію смерті особи».

Ще у цьому Законі України є «відзначаючи, що збройна агресія Російської Федерації розпочалася з неоголошених і прихованих вторгнень на територію України підрозділів збройних сил та інших силових відомств Російської Федерації, а також шляхом організації та підтримки терористичної діяльності».

З цікавого у оприлюдненому документі у Рішенні Тристоронньої контактної групи щодо організації Консультативної ради (робочої групи) вказано, що до даної Ради будуть входити 10 представників з вирішальним голосом від України та 10 представників з вирішальним голосом від окремих районів Донецької та Луганської областей.

На рівні аналізу стутусу до підписів можна говорити, що це будуть представники окупанта, які чинять терористичну діяльність. Бо поки іншого доказово на рівні документів не заявлено.

«Стороною переговорів була і залишається Російська Федерація. З ватажками бойовиків переговори ніхто не веде і вести не збирається», – написала народна депутатка фракції Політичної Партії “Слуга Народу” Кравчук за результатами зустрічі з Єрмаком.

То ким вважає цих осіб, що представляють окупанта і це визнано українським законодавством, пан Єрмак? Та чи визнає офіційна Україна, що «будь-який виданий у зв’язку з такою діяльністю акт є недійсним і не створює жодних правових наслідків». Хто визначав уповноваженими представниками окремих районів окупованих українських областей цих осіб?


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Мінський процес» Донбас ОРДЛО Російська агресія Росія