fbpx
Мамкині воюваки бідкаються, сержанти розводять руками

Останні публікації автора

Мамкині воюваки бідкаються, сержанти розводять руками

Минулого тижня український парламент нарешті затвердив довгоочікуваний законопроект про введення посад головних сержантів та старшин у підрозділах. Я знаю, що в ЗСУ роль сержанта почала відновлювати свою вагу дещо раніше, ніж в НГУ, але конкретно в моїй бригаді формування сучасного сержантського корпусу почалося в 2016 році. У мене були очманіло круті сержантюги, яким офіцери довіряли позиції – тобто на ВОПі старшим був не капітан чи майор, а звичайний командир відділення, який пройшов сержантський вишкіл спершу в нашій Бригаді, а потім – у Золочеві. Будучи в/о головного сержанта роти, я повністю покладався на цих людей, бо окрім знань і досвіду вони володіли беззаперечним авторитетом серед бійців.

А вже цього тижня в нашій бригаді було офіційно сформовано й сержантську раду – спеціальний орган, який приймає колегіальні рішення стосовно усіх аспектів життєдіяльності особового складу: починаючи від висування кандидатур на посади сержантів, – а це найбільш авторитетні та вмотивовані солдати, – й закінчуючи питаннями, пов’язаними з житлом, підготовкою особового складу, матзабезпеченням військовослужбовців, тощо.

Також пореготав з нової сержантської ініціативи під назвою “Асоціація мамкиних воювак”, куди автоматично потрапляють любителі погодувати рашистських пропагандонів. Детальніше – дивіться у відео. Там же можна подивитися на наш мобільний спортивний комплекс, який існує лише в одному екземплярі в усій Нацгвардії (захочете такий для свого підрозділу – звертайтеся, можемо підказати контакти). Думаю, русня, що виднедавна облюбувала мій бложик, зацінить, хоча, кажуть, алкоголізм і спорт – речі непоєднувані.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Останні публікації автора