fbpx
На змаганнях з військового кросфіту визначили найсильнішу команду НГУ

Останні публікації автора

На змаганнях з військового кросфіту визначили найсильнішу команду НГУ

Цього тижня нацгвардійці з усієї України дружньо спалювали калорії на змаганнях з кросфіту. Перший день спортивного фестивалю вже традиційно відбувся у Києві, а завершився на полігоні у Петрівцях. Я не знаю, як у Збройних силах, але в НГУ такі змагання відбуваються регулярно. І до речі, було б круто якби була змога позмагатися і з нашими піксельними побратимами – здається, про це навіть говорили на відкритті фестивалю.

Я приїхав суто повболівати за хлопців, які починаючи з першого ж дня очолили список лідерів і не поступилися нікому аж до самого кінця. Також наші колеги організували невеличку виставку техніки: окрім уже звичних для мене “Варти”, Козака” і “Спартана” вперше побачив зблизька бронеавтомобіль “Новатор”. По суті це 9-тонний пікап. Мені вдалося трохи познімати його зсередини, до того як техніку окупувала дітвора. За габаритами “Новатор” трохи менший за “Спартан” і значно менший за “Варту” – відділення піхотинців всередину не запхнеш, натомість машиною зручно здійснювати евакуацію поранених і доставляти БК, також можна причепити зверху ПТРК або щось скорострільне. Кажуть, що машина надійде до частин швидкого реагування, тому є шанс, що вона колись потрапить і до моєї бригади.

Заключний день змагань відбувся на Петрах, було досить спекотно, але наших левів це анітрохи не турбувало – пройшли дистанцію з найкращим результатом і поїхали собі відпочивати. Я трохи з ними пробігся і познімав, це було дійсно круто!

Взагалі я цілком і повністю розділяю переконання того, що військові мають бути у чудовій фізичній формі. Якщо ти думаєш що це не так, спробуй побігати донецькими посадками у повній викладці і з доп-БК. Чи далеко добіжиш? Або ригни дистанцію з АГС-ом на горбу. Та й взагалі овер 90% військового побуту – це тупо кожного дня щось копати або тараканити з місця на місце.

Війна – це завжди двіж, змагання і боротьба, що не обмежується лише степами Донбасу, і сильні люди є переможцями по життю. Тому – айда на пробіжку, настав час відростити собі трохи банок і пару горішків! А я у наступному відео попрошу наших сержантів розповісти, що потрібно для того, аби перетворити сопливе цивільне сонечко на кремезного центуріона і завойовника.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Останні публікації автора