fbpx
Сергій Михальчук: Герой України у 21 рік. Посмертно…

Останні публікації автора

Сергій Михальчук: Герой України у 21 рік. Посмертно…

Бригада швидкого реагування Герой України НГУ Україна

14 грудня в гостомельській Бригаді швидкого реагування НГУ побратими вшановують пам’ять 21-річного сержанта Михальчука. Розвідник із позивним “Міха” загинув минулого року в бою на Світлодарській дузі, прикривши собою побратима від російської міни під час артобстрілу.

Грудень 2019 року – це був такий період в житті України, коли на всіх рівнях про завершення війни говорили так, немовби воно вже настало. Ніщо не тривожило мешканців мирних міст у глибокому тилу, в інтернетах точилися усе ті самі безсенсові холівари, “сонечки” традиційно продовжували писати про те, що “нациків на фронті немає”, а політикани заявляли про те, що війна ось-ось закінчиться. Мовляв, ще зовсім трошки. Тим часом Бригада швидкого реагування НГУ взяла під контроль майже 15 кілометрів фронту на одному з найгарячіших відтинків – у районі Світлодарської дуги.

Новолуганське, Доломітне, Травневе, Зайцеве – у ті дні назви цих населених пунктів зустрічалися у кожному зведенні з зони проведення ООС. Саме тут гостомельські гвардійці провоювали майже вісім місяців під щоденними обстрілами російських терористів і бойовиків.

Кулеметник розвідувальної роти Міха працював на одній із найбільш небезпечних ділянок. У роковини його останнього бою побратими розповіли історію воїна.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Бригада швидкого реагування Герой України НГУ Україна

Останні публікації автора