fbpx

Відроджена бригада прямує в АТО (ФОТО)

БМП ЗСУ навчання Україна

Професіоналізм українськоїармії продовжує рости. Створюються нові частини, відновлюються старі, надходить нова техніка та спорядження, а найголовніше: з армійцями постійно проводяться бойові тренування.

Яскравим прикладом цього є 62 омбр з якою були проведені навчання в районі міста Рівне (фото). Наші хлопці пройшли підготовку в умовах максимально схожих до реальних бойових дій. І це не випадковість – адже 15 липня хлопці вирушають захищати Батьківщину в зону АТО.

Цікаво те, що ця бригада була відновлена зовсім нещодавно – в 2016 році, та вже за рік після формування стала грізною бойовою одиницею.

Ця новина не залишилась без уваги тих, хто вболіває за Збройні Сили. Відомий український волонтер Мирослав Гай на своїй сторінці в “Facebook” відмітив, що розвиток української армії зазнає помітного успіху через значне збільшення кількості військових частин, до яких можна іти служити. Щодо 62 бригади волонтер зазначив: “Запамятайте просто цифру 62. Ви ще почуєте пацанів, скоро, в АТО”.

Слід зазначити, що 62 бригада за результатами навчань показує високий бойовий вишкіл, та готовність виконувати завдання в зоні проведення АТО.

Фото: Військовий журналіст Максим Петровський


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


БМП ЗСУ навчання Україна