fbpx
Військові пробігли заради дітей

Останні публікації автора

Військові пробігли заради дітей

Інколи складається таке враження, що військові живуть по-справжньому тільки тоді, коли приїжджають на “передок”: марудні години і дні, проведені на спостережнику, в бліндажі, на качалці або на кухні десь за воєнною “битовухою”, змінюються гучною “дискотекою” від заходу сонця і до світання. А потім усе повторюється знову – і так до кінця ротації, а там – відпустка, ППД, полігон…

Але якщо ти гвардієць, то можеш принести користь і в тилу. Особливо, якщо тебе і твоїх братюнь об’єднує відчуття соціальної відповідальності й турбота про дітей з вадами серця. Оце і ми встали собі раненько у вихідний день, заплатили благодійний внесок і пробіглися заради малюків на щорічному “Пробігу під каштанами”. Пушо ми знаємо, що ті, хто зараз на фронті, зробив би так само.

Дивлячись на те, як нас підтримує народ, я собі подумав: наша мета – закінчити війну перемогою і допомогти українським дітлахам вирости здоровими. І якщо ми цього досягнемо, то в принципі можна сказати, що ми своє життя прожили недаремно. А ви як гадаєте?


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Останні публікації автора