fbpx

Волонтери відмічають високий рівень матеріального забезпечення в ЗС України

59 бригада ЗСУ Волонтери Матеріально-технічне забезпечення ОПК

Нещодавно пан Кучер відвідав позиції 59-ої окремої мотопіхотної бригади, яка виконує бойові завдання на Луганському напрямку, та, за його словами, цього разу додому він повернувся вражений та гордий.

«Працюємо з хлопцями з 59-ки вже давно. Не скажу, що виходить приїжджати дуже часто, в більшості випадків ми збираємо все необхідне, а доставляють вже на передову наші колеги в яких краще з часом для поїздки. Цього ж разу я мав на те час і зрадів, що матиму змогу особисто завітати до наших бійців і приїхавши на позиції я в хорошому сенсі був здивований. Ні для кого не стане новиною те, що з початком війни, справи із забезпеченням в нашого війська були, м’яко кажучи, не дуже. Якщо в 2014 році необхідність була майже у всьому, то на сьогоднішній день список складає всього декілька пунктів. Поспілкувавшись з бійцями я переконався в тому, що тилове забезпечення бригади в рази покращилось і наразі функціонує на необхідному рівні. Хлопці жартували, що не пам’ятають, коли останній раз залишились незадоволеними після прийому їжі або ж коли хтось із них ходив у старій продірявленій формі, як це було в 2014-2015 роках. За їх словами, завжди найболючішим питанням було відсутність тепловізорів, то зараз їх вистачає сповна і не виникає жодного дискомфорту для якісного виконання бойових завдань. То скажіть, хіба це може не тішити? Покращення є і вони глобальні! Я впевнений, що ми на правильному шляху!», – написав Микола Кучер.

Також, він додав, що покращення тилового забезпечення в підрозділі значно підняло морально-психологічний стан військовослужбовців. Знаходячись від враженням, пан Кучер жартома заявив, що задумається над припиненням волонтерської діяльності, адже своїми візитами він лише відволікає бійців від виконання завдань.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


59 бригада ЗСУ Волонтери Матеріально-технічне забезпечення ОПК