fbpx
Загроза від БПЛА на полі бою, активно зростає
Саня Козацький Саня Козацький Інформаційний оглядач

Загроза від БПЛА на полі бою, активно зростає

БпА (Безпілотні апарати) ППО та ПРО

Це стосується як ударних БПЛА (які є носіями озброєння для ураження наземних цілей), так і БПЛА-камікадзе. Їхні габаритні параметри, та маса, мають різні значення та застосування.

Як Ми бачимо, з останніх бойових дій що тривають у різних точках Землі, між більш-менш розвиненими країнами (хоча є свої винятки).

Військові безпілотники різного призначення все активніше застосовуються для виконання різних завдань. І сторони конфлікту що так і не зовсім адекватно зрозуміли всю небезпеку від таких ЛА, несуть доволі великі втрати.

Але у застосуванні БЛА є свої нюанси в залежності від призначення. Безпілотник все-таки треба розглядати як складову частину сучасних засобів ураження, що мають працювати у складі артилерійських/ракетних/мінометних розрахунків, з постійною взаємодією із засобами РТР/РЕБ, – що зокрема мають виявляти і подавляти ворожі засоби ППО, тим самим даючи змогу відносно безпечного польоту та виконання завдання цим літальним апаратам.

У свою чергу, розвинуті країни (у військовому плані), активно почали працювати над створенням засобів та методів протидії таким загрозам для своїх сухопутних підрозділів.

Концепція протидії БПЛА в армії США

Це стосується як ракетних та артилерійських зенітних систем (бажано об’єднувати їх в один комплекс), і також тут не варто забувати про мобільні засоби РЕБ, невеликі мобільних РЛС що здатні виявляти такі малопомітній повітряні цілі.

Також активно розвиваються і системи керування БЛА з активним залученням програмного забезпечення що робить апарати ще більш автономними, що зменшує вплив на них засобів РЕБ. Але і тут все не стоїть на місці, і активно розвиваються як лазерні так і мікрохвильові комплекс що в першому випадку мають руйнувати сам планер ЛА своїм променем, а в другому – виводити з ладу електронну складову безпілотника.

Далі буде !!!

(На фото (1-2) БПЛА-камікадзе, на решті – американські перспективні/експериментальні комплекс ППО для прикриття сухопутних підрозділів та важливих об’єктів)


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

БпА (Безпілотні апарати) ППО та ПРО