fbpx
Український аналог “Граду” коштуватиме мільйон доларів

Український аналог “Граду” коштуватиме мільйон доларів

Артилерія БМ-21 «Град» РСЗВ

Вартість української РСЗВ БМ-21К складе близько $ 1 млн. Розробники вважають, що низька вартість у поєднанні з високими ТТХ нового зразка озброєння роблять машину БМ-21К досить привабливою для потенційних замовників.

Головними перевагами БМ-21К, за даними її творців, є збільшення дальності точного ураження цілі з 20 до 40 км, впровадження нової системи швидкої перезарядки, можливість ведення точного вогню з максимальною похибкою до 90 м на відстані 40 км, використання супутникової системи спостереження та наведення на ціль, а також підвищення керованості реактивними пострілами.

Потужність дизельного двигуна нової системи розташованої на базі КРАЗ-260, у порівнянні з прототипом системи «Град», встановленої на УРАЛ-375, збільшена на 60 к.с. і складає 240 к.с., запас ходу збільшено з 400 до 500 км. За рахунок застосування дизельного двигуна підвищилася прохідність по бездоріжжю.

Істотним фактором є те, що п’яти членам екіпажу забезпечені комфортні умови для роботи в бою. Раніше екіпаж розташовувався під відкритим небом на рамі автомобіля і був змушений працювати під дощем і при низьких температурах повітря. Нова 4-х дверна кабіна підвищеного комфорту обладнана кондиціонером та електрообігрівачі.

БМ-21К створена Держпідприємство Міноборони України «110-й Харківський автомобільний ремонтний завод» (ХАРЗ) спільно з Казенне підприємство «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова »(ХКБМ). В середині 2009 р. система пройде державні випробування на військовому полігоні у Львівській області. Після цього буде налагоджено її серійне виробництво.

Defense-Express
В тему:

У Харкові створили першу національну систему залпового вогню


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Артилерія БМ-21 «Град» РСЗВ