fbpx
Болгарія призупинила угоду з російським “МіГ” через скаргу української компанії

Болгарія призупинила угоду з російським “МіГ” через скаргу української компанії

Болгарія МіГ-29 Україна Чорноморський регіон

Нещодавно ми повідомляли, що Болгарія оголосила тендер на ремонт 15 своїх винищувачів МіГ-29, тоді уряд Болгарії напряму звернувся до російської корпорації ВАТ «РСК „МіГ“» з питань відновлення 15 винищувачів МіГ-29.

Стало відомо, що українська компанія “Укрінмаш” заблокувала фінансування переоснащення старих літаків “МіГ” російською компанією для міноборони Болгарії, про це 20 грудня, повідомило міністерство оборони Болгарії, передає DW

Міністр оборони Красімір Каракачанов охарактеризував скаргу “Укрінмашу” як “спробу саботажу” угоди болгарського оборонного відомства з російською компанією. Болгарія не оголошувала конкурсів на обслуговування старих “МіГів”. За словами міністра, тільки російська компанія може надати надійну технічну підтримку літакам типу “МіГ”.

В компанії “Укрінмаш” поки не коментували цю подію.

Як відомо “Укрінмаш” входить до Державного концерну “Укроборонпром” займається наданням представницьких послуг українським компаніям, які займаються ремонтом, обслуговуванням, модернізацією озброєння та військової техніки, в тому числі і винищувачів. Зокрема ремонтом винищувачів МіГ-29 в Україні займається Державне підприємство Львівський Державний авіаційно – ремонтний завод.

Болгарія МіГ-29 Україна Чорноморський регіон